23:00 Kriolos Kaguas - Leones De Ponce
23:00 Osos de Manati - Cangrejeros
23:00 Atlante - Tapatio
23:00 Olancho - Genesis
23:00 Abbotsford Canucks - Ontario Reign
23:00 Calgary Wranglers - Coachella Valley
23:00 Ontario Reign - Abbotsford Canucks
23:00 San Diego Legion - Dallas Jackals
23:00 Orlando Pride (W) - Racing Louisville (W)
23:00 Ind Medellin (W) - Inter Palmira
23:15 Bucaros Bucaramanga - Corsarios de Cartagena
23:15 Santa Fe - Deportes Tolima
23:45 Seattle Sounders - LA Galaxy
00:00 Chi Cubs - Milwaukee
00:00 Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs
00:00 Obera - Comunicaciones
00:00 San Lorenzo - Boca Juniors
00:00 Kansas City II - North Texas
00:00 Emelec - Univ Catolica Quito
00:00 Italy - Canada
00:10 Philadelphia - San Francisco
00:30 Dallas - Vegas
00:30 Puerto Cabello - Carabobo
01:00 Capitanes - Piratas
01:00 Capitanes de Arecibo - Quebradillas
01:00 Seoul Grand Prix
01:00 Seoul Grand Prix
01:00 Felix Perez (W) - SESI Araraquara (W)
01:00 Ferro Carril Oeste - Obras
01:00 O`Higgins - Audax Italiano
01:00 Quilmes - Alvarado
01:00 Bay (W) - Chicago Red Stars (W)
01:05 Leones Negros - Atletico La Paz
01:30 Once Caldas - La Equidad
02:00 Real Monarchs - Los Angeles 2
03:00 Vancouver - Edmonton
03:06 Pachuca - Necaxa
03:30 Czech Republic - Japan
04:00 James McCabe - James Kent Trotter
04:00 Ricardas Berankis - Jie Cui
05:00 Tokyo Verdy - Jubilo Iwata
05:00 Vissel Kobe - Albirex Niigata
05:00 NGU Loveledge Nagoya (W) - Iga Kunoichi (W)
05:00 Speranza (W) - Nittaidai (W)
05:05 Gamba Osaka - Cerezo Osaka
05:30 Mikalai Haliak - Remy Bertola
06:00 Avispa Fukuoka - Kawasaki Frontale
06:00 Consadole Sapporo - Tokyo
06:00 Kyoto Sanga - Machida Zelvia
06:00 Blaublitz Akita - Ventforet Kofu
06:00 Fagiano Okayama - Tokushima Vortis
06:00 Kagoshima Utd - Vegalta Sendai
06:00 Mito HollyHock - Roasso Kumamoto
06:00 Oita Trinita - V-Varen Nagasaki
06:00 Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata
06:00 Thespakusatsu Gunma - Shimizu S-Pulse
06:00 Tochigi - Fujieda MYFC
06:00 Jeju United - Daegu
06:00 Cheonan City - Ansan Greeners
06:00 Boeun Sangmu (W) - Changnyeong (W)
06:00 Hwacheon (W) - Gyeongju (W)
06:00 Sejong Sportstoto (W) - Incheon Hyundai Steel (W)
06:00 Suwon (W) - Seoul (W)
06:05 Kyoto Hannaryz - Nagasaki Velca
07:00 Yan Bai - Blake Ellis
07:00 Ye Cong Mo - Linang Xiao
07:00 Yusuke Takahashi - Sun Fajing
07:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus
07:00 Ehime - Iwaki
08:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
08:00 Shonan Bellmare - Sagan Tosu
08:30 Alibek Kachmazov - Luke Saville
08:30 Philip Sekulic - Li Tu
08:30 Gwangju - Daejeon Citizen
08:30 Seoul E-Land - Cheongju
09:00 Hugo Gaston - Felipe Alves
09:00 Mpetshi Perricard - Gregoire Barrere
09:00 Thanasi Kokkinakis - Terence Atmane
09:00 Valentin Vacherot - Harold Mayot
09:00 Zsombor Piros - Duje Ajdukovic
09:00 Daniel Rincon - Alexis Galarneau
09:00 Elmer Moller - Federico Arnaboldi
09:00 Ethan Quinn - Gabriele Piraino
09:00 Matej Dodig - Jerome Kym
09:00 Nick Hardt - Enrico Dalla Valle
09:00 Sebastian Fanselow - Max Hans Rehberg
09:00 Titouan Droguet - Jules Marie
09:00 Naoya Inoue - Luis Nery
09:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama Marinos
09:00 Darja Semenistaja (W) - Jessica Bouzas Maneiro (W)
09:00 Harriet Dart (W) - Rebecca Sramkova (W)
09:00 Laura Pigossi (W) - Erika Andreeva (W)
09:00 Rebeka Masarova (W) - Sofia Rocchetti (W)
09:10 ATP/ WTA Tour, Rome
09:40 Giovanni Fonio - Nikoloz Basilashvili
09:40 Mathys Erhard - Peter Benjamin Privara
09:40 Michael Vrbensky - Martin Krumich
10:00 Arthur Fery - Brandon Holt
10:00 Guy Den Ouden - Gastao Elias
10:00 Illya Marchenko - Seong Chan Hong
10:00 Dynamo Kiev (W) - Dnipro-1 (W)
10:30 Aleksandar Kovacevic - Francesco Passaro
10:30 Christian Garin - Mikhail Kukushkin
10:30 Corentin Moutet - Damir Dzumhur
10:30 Diego Schwartzman - Albert Ramos Vinolas
10:30 Emilio Nava - Alexandre Muller
10:30 Blaze (W) - Thunder (W)
10:30 Alycia Parks (W) - Aliaksandra Sasnovich (W)
10:30 Bernarda Pera (W) - Heather Watson (W)
10:30 Nuria Parrizas-Diaz (W) - Renata Zarazua (W)
10:30 Viktoriya Tomova (W) - Anastasia Abbagnato (W)
10:45 Oakleigh Cannons - Moreland City
11:00 Clement Chidekh - Robert Strombachs
11:00 Felix Gill - Oleksii Krutykh
11:00 Jakub Paul - Daniel Michalski
11:00 JEF United Chiba - Yokohama
11:00 Dnipro-1 - Kryvbas
11:00 Bangladesh (W) - India (W)
11:00 Derbyshire - Sussex Sharks
11:00 Lancashire - Kent
11:00 Middlesex - Leicestershire
11:00 Somerset - Essex
11:00 Yorkshire - Glamorgan
11:20 Andrea Guerrieri - Dan Added
11:30 Gabriel Debru - Ryan Nijboer
11:30 Matthew Dellavedova - Damien Wenger
12:00 Francesco Maestrelli - Juncheng Shang
12:00 Giovanni Oradini - Thiago Monteiro
12:00 Taro Daniel - Radu Albot
12:00 Zizou Bergs - Patrick Kypson
12:00 Evgeny Donskoy - Rigele Te
12:00 Jan Choinski - Benjamin Hassan
12:00 Matteo Martineau - Ugo Blanchet
12:00 Sandro Kopp - Juan Cerundolo
12:00 Santa Clara U-23 - Benfica U-23
12:00 Eleonora Alvisi (W) - Varvara Gracheva (W)
12:00 Elizabeth Mandlik (W) - Anna Bondar (W)
12:00 Jaqueline Cristian (W) - Hailey Baptiste (W)
12:00 Maria Lourdes Carle (W) - Emiliana Arango (W)
12:00 Zhuoxuan Bai (W) - Aleksandra Krunic (W)
12:30 Gijs Brouwer - Gauthier Onclin
12:30 Jaime Faria - Jan Kumstat
12:30 Zdenek Kolar - Martin Damm
12:35 Guangdong Southern Tigers - Liaoning Flying Leopards
13:00 Adrian Andreev - Darwin Blanch
13:00 Franco Agamenone - Stefano Travaglia
13:00 Murkel Velasco - Andrea Pellegrino
13:00 Hermannstadt - Politehnica Iasi
13:00 Drogheda United - Dundalk
13:30 Hamad Medjedovic - Camilo Ugo Carabelli
13:30 Nicolas Moreno De Alboran - Juan Varillas
13:30 Samuel Vincent Ruggeri - Richard Gasquet
13:30 Zachary Svajda - Botic Van de Zandschulp
13:30 Filip Misolic - Marc-Andrea Huesler
13:30 Otto Virtanen - Vitaliy Sachko
13:30 Sho Shimabukuro - Martin Landaluce
13:30 Clara Tauson (W) - Astra Sharma (W)
13:30 Jennifer Ruggeri (W) - Katie Volynets (W)
13:30 Olga Danilovic (W) - Kamilla Rakhimova (W)
13:30 Taylah Preston (W) - Maria Timofeeva (W)
13:30 Yuriko Miyazaki (W) - Alize Cornet (W)
13:45 Ural - Baltika
14:00 Alejandro-Moro Canas - Jiri Vesely
14:00 Dalibor Svrcina - Oriol Roca Batalla
14:00 Temp-Sumz-Revda - Zenit 2
14:00 Liepaja - Metta
14:30 Ivan Gakhov - Jacopo Berrettini
14:30 Marco Cecchinato - Alexander Weis
14:30 Oliver Crawford - Maks Kasnikowski
14:30 Poland (W) U-17 - Belgium (W) U-17
15:00 Federico Coria - Vit Kopriva
15:00 Jeffrey-John Wolf - Bernabe Zapata Miralles
15:00 Jesper De Jong - Jurij Rodionov
15:00 Maximilian Marterer - Andrea Picchione
15:00 Thiago Tirante - Facundo Bagnis
15:00 Mumbai Indians - Hyderabad
15:00 Crawley Town - Milton Keynes
15:00 Barsy Atyrau - Tobol
15:00 Worthing - Braintree Town
15:00 Nao Hibino (W) - Yulia Starodubtseva (W)
15:00 Oceane Dodin (W) - Dalma Galfi (W)
15:00 Sachia Vickery (W) - Julia Riera (W)
15:00 Viktorija Golubic (W) - Silvia Ambrosio (W)
15:05 Kalba - Emirates Club
15:05 Khor Fakkan - Al Ain
15:45 Slavia Sofia - Arda
16:00 Anadolu Efes - Bursaspor
16:00 Sahab - Al-Faisaly Amman
16:00 UTA Arad - U Craiova 1948
16:00 Fakel - Zenit
16:00 Sabail - Gabala
16:00 Veres - Minaj
16:30 Brandon Nakashima - Nerman Fatic
16:30 Jule Niemeier (W) - Brenda Fruhvirtova (W)
16:30 Laura Siegemund (W) - Beatrice Ricci (W)
16:50 Lietkabelis - Nevezis