19:30 Cedevita Junior - Dinamo Zagreb
19:30 Chelsea - Tottenham
19:30 Chelsea - Tottenham
19:30 Cesson-Rennes - Pays d`Aix
19:30 Creteil - Limoges Hand 87
19:35 Texas - Washington
19:45 Maccabi T-A - Panathinaikos
19:45 Barcelona - PSG
19:50 Montpellier (W) - Villeneuve-d`Ascq (W)
20:00 Aston Villa - Olympiacos
20:00 Fiorentina - Brugge
20:00 Juan Bautista Torres - Luciano Emanuel Ambrogi
20:00 Wigan Warriors - Catalans Dragons
20:00 Marseille - Atalanta
20:00 Roma - Leverkusen
20:00 Simulcast
20:15 Njardvik (W) - Grindavik (W)
20:15 Fylkir (W) - Keflavik (W)
20:45 Elena Rybakina (W) - Aryna Sabalenka (W)
21:00 Philadelphia - New York
21:00 Leones - Union Magdalena
21:00 RK Ub - Vranje
21:30 Urrea / Stepanov - Aboian / Aboian
21:30 Barranquilla - Real Cartagena
21:30 Boca Juniors de Cali - Deportes Quindio
21:50 Dutra da Silva / Alves - Hemery / Ouakaa
22:00 / - Villanueva / Britto
22:00 MODUS Super Series
22:00 Atletico Huila - Orsomarso
22:00 Peru U20 (W) - Paraguay U20 (W)
23:00 HFX Wanderers - Saint-Laurent
23:00 Botafogo-RJ - Vitoria-BA
23:30 Indiana - Milwaukee
23:30 Stevenson / Harper - Mena / Sakellaridis
23:30 Aguia de Maraba - Sao Paolo
23:30 Ponta Grossa (W) - Santo-Andre (W)
00:00 BYU - Miami
00:00 Louisville - Boston College
00:00 Tennessee - Florida
00:00 Erik Bazinyan - Shakeel Phinn
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Diriangen U-20 - UNAN Managua U-20
00:00 Boca Juniors - Regatas
00:00 Nashville - Vancouver
00:00 Syracuse Crunch - Rochester Americans
00:30 Aboian / Aboian - Villanueva / Britto
00:30 CRB - Ceara
00:30 Tapatio - Atlante
00:30 Colombia U20 (W) - Argentina U20 (W)
01:00 Aguada - Atleticos
01:00 Piratas - Gigantes
01:00 Vaqueros - Capitanes
01:00 Platense - Riachuelo
01:00 Toronto - Boston
01:00 San Antonio Scorpions - Vargas Torres
01:00 Texas Stars - Milwaukee
01:10 Houston - Cleveland
01:10 Racing - Talleres Remedios
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Goias - Cuiaba
01:30 Palmeiras - Botafogo-SP
02:00 Philadelphia - New York
02:00 Caribbean Storm - Cimarrones
02:00 Necaxa - Queretaro
02:00 Genesis - Olancho
02:00 WTT Youth Contender Puerto Princesa
02:30 Atletico La Paz - Leones Negros
02:30 Algodoneros de Union Laguna - Sultanes de Monterrey
03:00 Portland Winterhawks - Prince George Cougars
03:00 Venezuela U20 (W) - Brazil U20 (W)
03:15 Bonsoy Gold Coast Pro
04:00 Beibit Zhukayev - Adam Walton
04:00 Yuta Shimizu - Maxime Cressy
04:00 Sevens Singapore
04:15 Pachuca - Pumas
05:00 Gainare Tottori - Omiya Ardija
05:10 Tokushima Vortis - Ehime
05:30 Bu Yunchaokete - James Duckworth
05:30 Yu Hsiou Hsu - Tristan Schoolkate
06:00 Volvo China Open
06:00 Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima
06:00 Yokohama Marinos - Jubilo Iwata
06:00 Fujieda MYFC - Thespakusatsu Gunma
06:00 Montedio Yamagata - Fagiano Okayama
06:00 Roasso Kumamoto - Kagoshima Utd
06:00 Shimizu S-Pulse - Tochigi
06:00 V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita
06:00 Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi
06:00 Ventforet Kofu - Oita Trinita
06:00 Yokohama - Mito HollyHock
06:00 Azul Claro Numazu - Fukushima Utd
06:00 Giravanz Kitakyushu - YSCC Yokohama
06:00 Grulla Morioka - Zweigen Kanazawa
06:00 Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki
06:00 Matsumoto Yamaga - Vanraure Hachinohe
06:00 Nara - Imabari
06:00 Ryukyu - Kamatamare Sanuki
06:00 Sagamihara - Osaka
07:00 Puttergill / Stalder - Ji-sung / Niklas-Salminen
07:00 Cerezo Osaka - Consadole Sapporo
07:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare
07:00 Machida Zelvia - Kashiwa Reysol
07:00 Sagan Tosu - Tokyo Verdy
07:00 Tokyo - Kyoto Sanga
07:00 Daejeon Korail - Pocheon Citizen
07:05 Levanga Hokkaido - Alvark Tokyo
08:00 Luxembourg Open
08:00 Avispa Fukuoka - Gamba Osaka
08:00 Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds
08:00 Iwaki - JEF United Chiba
08:00 Nagano Parceiro - Gifu
08:00 Yeoju - Hwaseong
08:00 WTT Youth Contender Puerto Princesa
08:05 Hurricanes - Waratahs
08:30 Southland Sharks - Nelson Giants
08:30 Saudi Smash
09:00 Albert Ramos Vinolas - Roman Safiullin
09:00 Arthur Rinderknech - Tomas Etcheverry
09:00 Brandon Nakashima - Francisco Comesana
09:00 Jaume Munar - Alexandre Muller
09:00 Sea Eagles - Raiders
09:00 Gyeongju KHNP - Siheung Citizen
09:30 Magnolia Hotshots - Terrafirma Dyip
09:50 FIA WTCR, Marrakech
10:00 Balaji / Begemann - Cabral / Bhambri
10:00 Metalurh - Metalist
10:00 Casuarina - University Azzurri
10:00 2024 World Championships
10:00 Veres U-19 - Minaj U-19
10:10 ATP. Madrid
10:10 WTA. Madrid
10:30 Adrian Mannarino - Richard Gasquet
10:30 Alejandro Tabilo - Hugo Gaston
10:30 Facundo Bagnis - Alexander Shevchenko
10:30 Valentin Vacherot - Felipe Alves
10:30 Viktoriya - Karpaty
10:30 Dandenong Thunder - Melbourne Knights
10:30 Box Hill United (W) - Heidelberg United (W)
10:30 Netherlands - Spain
10:35 Rebels - Blues
10:40 Carlton Blues - Collingwood
10:40 Australia (W) - China (W)
11:00 Marton Fucsovics - Daniel Elahi Galan
11:00 Broncos - Roosters
11:00 Agrobiznes - Livyi Bereh
11:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe
11:00 Jeonju Egis - Suwon Sonicboom
11:00 Scottish Open
11:00 Chittagong Abahani - Mohammedan
11:00 Sheikh Jamal - Brothers Union
11:00 Derbyshire - Sussex Sharks
11:00 Lancashire - Kent
11:00 Middlesex - Leicestershire
11:00 Somerset - Essex
11:00 Yorkshire - Glamorgan
11:00 Gjorche Petrov (W) - Gevgelija (W)
11:30 Albot / Pellegrino - Miedler / Erler
11:30 Kremin - Podillya
11:30 Altona Magic - Hume City
11:30 South Korea - Romania
12:00 Heliovaara / Patten - Mansouri / Johnson
12:00 Jacq / Debru - Eysseric / Mayot
12:00 Kauno Raj SM (W) - Jekabpils (W)
12:00 VRZ - Dinamo-BNTU
12:00 Garuda - Mindil Aces
12:00 IrAero - Fakel
12:00 Obolon U-19 - LNZ Cherkasy U-19
12:00 Oleksandria U-19 - Rukh Lviv U-19
12:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
12:30 Nuno Borges - Lorenzo Musetti
12:30 Road Warriors - Rain or Shine
12:35 Liaoning Flying Leopards - Guangdong Southern Tigers
12:50 FIA WTCR, Marrakech
13:00 Jebens / Frantzen - Nouza / Reyes Varela
13:00 Grand Slam. Dushanbe
13:00 MODUS Super Series
13:00 AT and T Byron Nelson
13:00 Strongest Cup
13:05 Metalist 1925 U-19 - Vorskla U-19