23:00 Miami - Boston
23:00 JM Eagle LA Championship
23:00 Maine Mariners - Adirondack Thunder
23:00 Spokane Velocity - Central Valley Fuego
23:05 Colorado - Houston
23:10 Detroit - Kansas City
23:30 Cusco - Cienciano
00:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres
00:00 Venados - Atletico La Paz
00:00 Gimnasia CR - Penarol
00:00 Chattanooga - Carolina Core
00:00 Michigan Stars - Club de Lyon
00:00 LDU Quito - Tecnico Univ
00:00 Matheus Nicolau - Alex Perez
00:00 Arlington Renegades - San Antonio Brahmas
00:00 Houston Roughnecks - Birmingham Stallions
00:00 Florida Everblades - Jacksonville IceMen
00:00 Indy Eleven - North Carolina
00:00 Miami - San Antonio
00:00 Riverhounds - Detroit City
00:00 SG Tormenta - Charlotte Independence
00:00 North Carolina Courage (W) - OL Reign (W)
00:05 Norfolk - Trois-Rivieres Lions
00:06 Juarez - Leon
00:10 Chi White Sox - Tampa Bay
00:10 Milwaukee - NY Yankees
00:10 Wheeling Nailers - Indy Fuel
00:20 Atlanta - Cleveland
00:30 Cincinnati - Colorado Rapids
00:30 Columbus Crew - Montreal
00:30 DC United - Seattle Sounders
00:30 New England - Inter Miami
00:30 New York City - Charlotte
00:30 NY Red Bulls - Vancouver
00:30 Orlando City - Toronto
00:30 Philadelphia - Real Salt Lake
00:30 Birmingham Legion - Memphis
00:30 Louisville City - Hartford Athletic
00:30 Tampa Bay - New Mexico Utd
00:30 Chattanooga RW - One Knoxville
00:30 Chicago Red Stars (W) - Portland Thorns (W)
00:30 Utah Royals (W) - Houston Dash (W)
00:40 Defensores Belgrano - Atlanta
01:00 Jose Ramirez - Rances Barthelemy
01:00 Vaqueros - Cangrejeros de Santurce
01:00 Toronto - Boston
01:00 Atletico Nacional - Deportes Tolima
01:00 Metropolitanos - Hermanos Colmenarez
01:00 Bahia - Gremio-RS
01:00 Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins
01:00 Houston Sabercats - San Diego Legion
01:30 LA Lakers - Denver
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Chicago Fire - Atlanta Utd
01:30 Dallas - Houston Dynamo
01:30 Minnesota Utd - Kansas City
01:30 Nashville - San Jose
01:40 San Diego - Philadelphia
02:00 BKFC: Knucklemania
02:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 Toluca - Cruz Azul
02:00 UANL - Tijuana
02:00 Fundidores - Mexicas
02:00 Gallos Negros - Caudillos
02:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
02:00 El Paso Locomotive - Tulsa
02:05 San Francisco - Pittsburgh
02:05 Tapatio - Celaya
02:10 Pachuca - Mazatlan
02:38 LA Angels - Minnesota
02:40 Seattle - Arizona
03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Dinos - Reyes
03:00 Galgos - Jefes
03:00 Los Angeles Force - Capo
03:00 Bakersfield Condors - Ontario Reign
03:00 Oakland Roots - CS Switchbacks
03:00 Orange County - Monterey Bay
03:00 Sacramento Republic - Loudoun United
03:00 San Diego Wave (W) - Bay (W)
03:30 ISPS Handa Championship
03:30 Los Angeles - Portland Timbers
03:30 Vegas - Dallas
04:00 Federico Bondioli - Egor Gerasimov
04:00 James Duckworth - Lloyd Harris
04:00 Ricardas Berankis - Ramkukhar Ramanathan
04:00 Sun Fajing - Yanki Erel
04:00 Gold Coast Suns - West Coast Eagles
04:00 Franklin Bulls - Whai
04:00 Melbourne City (W) - Newcastle Jets (W)
04:10 Atlas - Guadalajara
05:00 World Tour, Utsunomiya
05:00 Dolphins - Knights
05:00 Fagiano Okayama - Shimizu S-Pulse
05:00 Roasso Kumamoto - Oita Trinita
05:00 Bunnys Gunma (W) - Speranza (W)
05:00 Iga Kunoichi (W) - Yokohama (W)
05:00 Nittaidai (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)
05:30 Jie Cui - Kamil Majchrzak
05:30 Luke Saville - James McCabe
05:30 Philip Sekulic - Andrew Fenty
05:35 Shimane Susanoo Magic - Hiroshima Dragonflies
06:00 Sydney - Perth Glory
06:00 Afghanistan - Kyrgyzstan
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
06:00 Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
06:00 Blaublitz Akita - Yokohama
06:00 Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi
06:00 Tochigi - Iwaki
06:00 Tokushima Vortis - Montedio Yamagata
06:00 Jeonbuk - Daegu
06:00 Pohang Steelers - Incheon Utd
06:00 Jeonnam Dragons - Anyang
06:00 Suwon Bluewings - Gyeongnam
06:00 Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen
06:00 Siheung Citizen - Chuncheon
06:00 Yangpyeong - Hwaseong
06:00 Seoul Nowon United - Jeonbuk II
06:00 Brisbane City - Peninsula Power
06:00 SC Wanderers - Rochedale Rovers
06:00 Preston Lions (W) - Bentleigh Greens (W)
06:00 Sfida Setagaya (W) - Orca Kamogawa (W)
06:05 Shinshu Brave Warriors - Yokohama B-Corsairs
07:00 World Cup, Shanghai
07:00 Linang Xiao - Hiroki Moriya
07:00 Rio Noguchi - Mikalai Haliak
07:00 Zhaoxuan Yang - Yan Bai
07:00 Hawthorn - Sydney Swans
07:00 Kazakhstan U20 - SHL team
07:00 Gamba Osaka - Kashima Antlers
07:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
07:00 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus
07:00 Yeoju - Changwon City
07:00 Dangjin Citizen - Pyeongtaek
07:00 Jeonju Citizen - Pyeongchang United
07:00 Pine Hills - Bayside Utd
07:00 Kaohsiung Aquas - Taiwan Beer Leopards
07:05 Raiders - Sharks
07:05 San-en NeoPhoenix - Toyama Grouses
07:20 World Tour, Utsunomiya
07:30 Nelson Giants - Taranaki Mountainairs
07:30 Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers
07:30 Moreton City (W) - Capalaba (W)
07:45 St George Willawong - Capalaba
08:00 Melbourne City - Western United
08:00 Meralco Bolts - Magnolia Hotshots
08:00 Spain (W) - Ukraine (W)
08:00 Russian Championship, Ulan-Ude
08:00 Daejeon Citizen II - Jinju Citizen
08:00 Madrid Marathon
08:00 Brisbane Roar U-21 - Olympic Brisbane
08:00 Gold Coast Utd - Lions
08:00 ALGA - Kyrgyzaltyn
08:00 Barnaul - Kupol-Rodniki
08:00 Souths Utd (W) - Mitchelton (W)
08:00 Real (W) - DonDUVS (W)
08:30 Evgeny Donskoy - Remy Bertola
08:30 James Kent Trotter - Moez Echargui
08:30 Yuta Shimizu - Dominik Palan
08:30 Ulsan Hyundai - Jeju United
08:30 Cheongju - Bucheon
08:30 Taichung Futuro - Ming Chuan Univ
08:30 Taipei Vikings - AC Taipei
08:30 Hellenic Athletic (W) - Mindil Aces (W)
08:30 WTT Youth Contender Metz
08:40 Spanish Grand Prix
09:00 Kazakhstan U16 - Ghana U16
09:00 Tajikistan - Uzbekistan
09:00 DTM, Oschersleben
09:00 Gloria Buzau - Mioveni
09:00 Tour of Turkey
09:00 COP-CNU-DYSSN5-MFKFK (W) - Orbita-ZNU (W)
09:00 Iga Swiatek (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
09:00 Jelena Ostapenko (W) - Ons Jabeur (W)
09:15 Admira Prague - Slavia Karlovy Vary
09:15 Banik Ostrava B - Tatran Bohunice
09:15 Karvina B - Slovacko B
09:15 Mlada-Boleslav B - Slovan Liberec B
09:15 Slavia Prague B - Motorlet
09:15 Meteor - Steti
09:15 Velke Mezirici - Stara Rise
09:15 Broadbeach United - Brisbane Strikers
09:30 Malzenice - Humenne
09:30 St Poelten - Stripfing
09:30 Velke Hamry - Vysoke Myto
09:30 Sant Boi - Pamplona
09:30 Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks
09:30 BGT, Silverstone
10:00 Tallon Griekspoor - Holger Rune
10:00 Ugo Humbert - Jan-lennard Struff
10:00 Damir Dzumhur - Henri Squire
10:00 Rouen - Montpellier
10:00 Viktoriya - Agrobiznes
10:00 Azerbaijan U16 - Tajikistan U16
10:00 New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots
10:00 2024 World Championships
10:00 Polissya U-19 - Vorskla U-19
10:00 Mariupolchanka (W) - Dnipro-1 (W)
10:00 KOSFK (W) - Spartak-SHVSM (W)
10:00 Ashlyn Krueger (W) - Sara Bejlek (W)
10:00 Mayar Sherif (W) - Elena Rybakina (W)
10:05 Porsche Cup, Oschersleben
10:30 Tallinna Kalev U-21 - Tartu Welco
10:30 Tabasalu - Flora U-21
10:30 Hranice - Nove Veseli
10:30 Khust - Metalurh
10:30 European Championship
10:30 China - Spain
10:30 China - Spain
11:00 Hegelmann - Kauno Zalgiris
11:00 Molodechno - Dinamo Minsk Res
11:00 Ukraine (W) - Italy (W)
11:00 Russia U20 - Belarus U20
11:00 Gujarat Titans - Royal Challengers Bengaluru
11:00 Braga B - Academica
11:00 Alashkert - BKMA
11:00 Zoria - Obolon
11:00 Torreense - Viseu
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Bangladesh (W) - India (W)
11:00 MSK Kharkiv - HIT Kiev
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:00 New Zealand - Turkey
11:15 San Miguel Beermen - Road Warriors
11:15 Eindhoven - Telstar
11:15 NEC - AZ
11:15 PEC Zwolle - Heracles Almelo
11:30 Real Madrid - Obradoiro
11:30 Andrey Rublev - Alejandro Davidovich Fokina
11:30 Radomiak - Zaglebie Lubin
11:30 Niva Ternopol - Hirnyk-Sport
11:30 Otelul Galati - Hermannstadt
11:30 World Masters
11:30 Hang Yuen - Taiwan Shihu
11:30 Taipower - Tainan City
11:30 Inter - Torino
11:30 Olympiacos (W) - Panathinaikos (W)
11:30 Naftisia (W) - Prometey (W)
11:30 South Korea - Slovenia
11:30 South Korea - Slovenia
11:30 Sorribes Tormo (W) / Bucsa (W) - Kudermetova (W) / Hao-ching (W)
11:30 Yulia Putintseva (W) - Caroline Dolehide (W)
11:40 Arka Gdynia - Resovia Rzeszow
12:00 Parma Perm - Lokomotiv Kuban
12:00 Thailand - Iran
12:00 South African Open
12:00 Mariupol - Epitsentr
12:00 Torpedo-BelAZ Res - Bumprom
12:00 Grizzlys Catalans - Nice
12:00 Krka - Helios Suns
12:00 Metz - Lille
12:00 Akhmat - Nizhnyi Novgorod
12:00 Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
12:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
12:00 Irkut - Novosibirsk
12:00 Helsingborg - Oestersund
12:00 Slovakia U18 - Finland U18
12:00 BGT, Silverstone
12:00 Daugavpils - Liepaja
12:00 London Lions (W) - Caledonia Gladiators (W)
12:00 Galichanka (W) - Karpaty (W)
12:00 Anastasia Pavlyuchenkova (W) - Dariya Kasatkina (W)
12:25 DTM, Oschersleben
12:30 Magdeburg - Osnabrueck
12:30 Nuremberg - Karlsruhe
12:30 Simulcast
12:30 Wehen - Greuther Fuerth
12:30 RW Essen - Ingolstadt
12:30 Tammeka - Levadia
12:30 European Tour
12:30 Gabala - Kapaz
12:30 St Mirren - Rangers
12:30 Genk - Brugge
12:30 Everton (W) - Arsenal (W)
12:30 Gevgelija (W) - Despina (W)
13:00 Helsingoer - HB Koege
13:00 Admira Prague B - Ostrov
13:00 Banga - Siauliai
13:00 Malmoe - AIK
13:00 Vaernamo - Halmstad
13:00 Hubert Hurkacz - Daniel Altmaier
13:00 Bietigheim (W) - Odense (W)
13:00 Sant Boi - Pamplona
13:00 Belarus U16 - Uzbekistan U16
13:00 Porsche Cup Brasil
13:00 Pyunik - Urartu
13:00 Cadiz - Mallorca
13:00 Sporting Gijon - Villarreal B
13:00 OB - Hvidovre
13:00 Viborg - Randers
13:00 Konya BBSK - Nazilli
13:00 Sweden U18 - Czech Republic U18
13:00 Tour de Romandie
13:00 Bodrum (W) - Bursa Antspor (W)
13:00 ZRK Skopje (W) - Cair (W)
13:00 Kato (W) / Kichenok (W) - Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W)
13:00 Townsend (W) / Gauff (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
13:10 Clio Cup Series
13:15 Hebar - Lokomotiv Sofia
13:30 Mjoendalen - Vaalerenga
13:30 Alejandro-Moro Canas - Vilius Gaubas
13:30 Buyukcekmece - Petkim Spor
13:30 Hartberg - Klagenfurt
13:30 LASK - Rapid Vienna
13:30 RKC Waalwijk - Utrecht
13:30 Sparta Rotterdam - Volendam
13:30 Panamerican Championship
13:30 Le Portel - Le Mans
13:30 Dunajska Streda (W) - Slovan Sala (W)
13:30 Kolos - Oleksandria
13:30 Vardar SCJS (W) - Struzanka (W)
13:30 Marketa Vondrousova (W) - Mirra Andreeva (W)
13:45 Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie
13:50 Dugopolje - Sibenik
14:00 Samara - UNICS
14:00 Vendsyssel - Hobro
14:00 Adanaspor - Manisa
14:00 BB Erzurumspor - Corum
14:00 Boluspor - Altay
14:00 Giresunspor - Sakaryaspor
14:00 Goztepe - Genclerbirligi
14:00 Keciorengucu - Umraniyespor
14:00 Kocaelispor - Bandirmaspor
14:00 Sanliurfaspor - Eyupspor
14:00 Tuzlaspor - Bodrumspor
14:00 Znojmo - Blansko
14:00 TVB Stuttgart - Hamburg
14:00 XV de Jau - Rio-Branco-SP
14:00 ECUS SP - ????????
14:00 Olimpia SP - ????
14:00 Stal Mielec - Legia Warsaw
14:00 Astravyets - Lokomotiv Gomel
14:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec
14:00 Bohemians - Pardubice
14:00 Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko
14:00 Hradec Kralove - Slavia Prague
14:00 Jablonec - Mlada-Boleslav
14:00 Sigma - Sparta Prague
14:00 Viktoria Plzen - Teplice
14:00 Zlin - Karvina
14:00 European Championships, Zagreb
14:00 Clermont - Reims
14:00 Lorient - Toulouse
14:00 Strasbourg - Nice
14:00 Al Masry - El Daklyeh
14:00 Bournemouth - Brighton
14:00 Tottenham - Arsenal
14:00 Miramar Misiones - Danubio
14:00 Celje - Olimpija Ljubljana
14:00 Tondela - Benfica B
14:00 Bologna - Udinese
14:00 Alanyaspor - Istanbulspor
14:00 Pendikspor - Kayserispor
14:00 Oerebro - Brage
14:00 Wisla Plock - Gornik Zabrze
14:00 SESI-SP - Renata
14:00 Gnistan - SJK
14:00 Jelgava - Grobina
14:00 Gomel - Minsk
14:00 Aston Villa (W) - West Ham United (W)
14:00 Tottenham (W) - Brighton (W)
14:00 Veres (W) - EMC Podolie (W)
14:00 Lithuania - Estonia
14:00 Lithuania - Estonia
14:15 European Championship, Italy
14:15 Kisvarda - MOL Fehervar
14:15 Spartak M - Lokomotiv M
14:30 Russia U16 - Serbia U16
14:30 Sebastian Baez - Taylor Fritz
14:30 Braunschweig - Alba Berlin
14:30 Rasta Vechta - Wuerzburg
14:30 Borussia M - Union Berlin
14:30 Francana - SKA Brasil
14:30 2024 World Championships
14:30 Kozuv - FMP Academy
14:30 Koka (W) - Sesvete (W)
14:30 Bulgaria - Chinese Taipei
14:30 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Samsonova (W) / Bronzetti (W)
14:30 WTT Youth Contender Metz
14:45 Neftchi - Turan Tovuz
15:00 Tour of Spain
15:00 Dalnice Sperice - Pelhrimov
15:00 Kozlovice - HFK Olomouc
15:00 Lisen B - Humpolec
15:00 Sokol Lanzhot - Spartak Velka Bites
15:00 Strani - ELKO Holesov
15:00 Tasovice - SFK Vrchovina
15:00 Zdirec - Slavoj Polna
15:00 Suduva - Zalgiris
15:00 Thiago Seyboth - Carlos Alcaraz
15:00 PSG (W) - Lyon (W)
15:00 Bucharest (W) - Metz (W)
15:00 Benfica (W) - Iuventa Michalovce (W)
15:00 Hall - Leeds Rhinos
15:00 Gloucester - Exeter Chiefs
15:00 Newcastle Falcons - Sale Sharks
15:00 Tappara - Pelicans
15:00 Maxline - Orsha
15:00 German Championship
15:00 Chennai Super Kings - Hyderabad
15:00 Amora - 1? Dezembro
15:00 Atletico - Covilha
15:00 Caldas - Oliveira Hospital
15:00 Pero Pinheiro - Sporting B
15:00 Narva Trans - Paide
15:00 Sokol Poruba (W) - Zlin (W)
15:00 Dundee - Celtic
15:00 Cercle - Anderlecht
15:00 Mladost Novi Sad - Kolubara
15:00 Novi Sad - Metalac
15:00 Radnicki Beograd - Dubocica
15:00 Flamengo-RJ - Botafogo-RJ
15:00 Olympiacos - Lamia
15:00 Nordsjaelland - Broendby
15:00 Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski
15:00 IA Akranes - FH Hafnarfjordur
15:00 Vestri - HK Kopavogur
15:00 Catanduva (W) - Sodie Mesquita (W)
15:00 Elfic Fribourg (W) - Nyon (W)
15:00 Vardar (W) - Kumanovo-Grizli (W)
15:00 Leicester City (W) - Manchester United (W)
15:00 Japan - Hungary
15:00 Japan - Hungary
15:00 Caroline Garcia (W) - Jasmine Paolini (W)
15:15 London Lions - Surrey Scorchers
15:15 Granada - Osasuna
15:15 Alcorcon - Eldense
15:15 Real Oviedo - Tenerife
15:20 Lietkabelis - Juventus
15:30 Freiburg II - Ulm
15:30 Djurgarden - GAIS
15:30 Haecken - Norrkoeping
15:30 BHC - Erlangen
15:30 Winterthur - Servette
15:30 ASVEL - Saint-Quentin
15:30 Portimonense - Moreirense
15:30 Os Belenenses - Nacional
15:30 Porto B - Santa Clara
15:30 AlbinoLeffe - Lumezzane
15:30 Alessandria - Vicenza Virtus
15:30 Arzignano Valchiampo - Atalanta U-23
15:30 Giana Erminio - Pergolettese
15:30 Mantova - Legnago Salus
15:30 Novara - Fiorenzuola
15:30 Padova - Triestina
15:30 Pro Sesto - Pro Patria
15:30 Trento - Renate
15:30 Virtus Verona - Pro Vercelli
15:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
15:30 Shampion (W - Spartak (W)
15:45 NAC Breda - Jong PSV
15:45 Vitesse - Fortuna Sittard
15:45 Ludogorets - Levski Krumovgrad
15:45 Slavia Prague (W) - Lazne Kynzvart (W)
16:00 Minaur Baia Mare - Valur
16:00 Lyn - Ranheim
16:00 MAS Taborsko B - Pisek
16:00 Sokol Hostoun - Dukla Prague B
16:00 Zapy - Prepere
16:00 Benatky Nad Jizerou - Benesov
16:00 Hlinsko - Trutnov
16:00 SEKO Louny - Chomutov
16:00 Manresa - Valencia
16:00 Sheffield Sharks - Leicester Riders
16:00 Turk Telekom - Besiktas
16:00 Oldenburg - Hamburg
16:00 RB Salzburg - Sturm Graz
16:00 Peristeri - Murcia
16:00 Zurich Classic of New Orleans
16:00 Fredrikstad - Sandefjord
16:00 KFUM Oslo - Brann
16:00 Lillestroem - HamKam
16:00 Molde - Haugesund
16:00 Stroemsgodset - Kristiansund
16:00 Tromsoe - Sarpsborg 08
16:00 Gorica - Osijek
16:00 IndyCar
16:00 Aktobe - Irbis Almaty
16:00 Bromley - Altrincham
16:00 Kretinga - Jurbarkas-Karys
16:00 Porsche Cup Brasil
16:00 Kryvbas - Metalist 1925
16:00 PSG - Dunkerque
16:00 USA U18 - Latvia U18
16:00 Leeds (W) - Loughborough (W)
16:00 Slavia Mazyr - Arsenal Dzerzhinsk
16:00 Zabiny Brno (W) - USK Praha (W)
16:00 Porrino (W) - Atletico Guardes (W)
16:00 Zamet (W) - Dugo-Selo (W)
16:00 Danielle Collins (W) - Jaqueline Cristian (W)
16:05 Rennes - Brest
16:15 Politehnica Iasi - UTA Arad
16:30 Tommy Paul - Francisco Cerundolo
16:30 Mainz 05 - Cologne
16:30 Lech Poznan - Cracovia
16:30 Nottingham Forest - Manchester City
16:30 Rogaska - Koper
16:30 Al-Ahli Doha - Al-Wakrah
16:30 Al-Arabi Doha - Muaither
16:30 Al-Markhiya - Umm Salal
16:30 Al-Rayyan - Al-Sadd
16:30 Al-Shamal - Al-Gharafa
16:30 Qatar SC - Al-Duhail
16:30 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
16:30 Vojvodina - Crvena Zvezda
16:30 Mariehamn - Ilves
16:45 UCV Moquegua - USMP
16:45 MTK - Ferencvaros