02:30 Phoenix - Minnesota
02:30 Thomas & Uber Cup
03:00 Real Monarchs - Vancouver II
03:30 Los Angeles - Edmonton
04:00 Blake Ellis - Jie Cui
04:00 Philip Sekulic - Egor Gerasimov
04:00 Ricardas Berankis - Yanki Erel
06:15 Rio Noguchi - Moez Echargui
07:00 Evgeny Donskoy - Hiroki Moriya
07:00 Yuta Shimizu - Yan Bai
07:00 Harima Albion (W) - Shizuoka SSU (W)
08:20 Yasutaka Uchiyama - Rigele Te
08:30 Illya Marchenko - Alex Bolt
09:10 Andrea Pellegrino - Samuele Pieri
09:10 Federico Salomone - Juan Manuel Cerundolo
09:10 Shintaro Mochizuki - Francesco Ferrari
09:15 Croatia U16 - Finland U16
09:45 Bu Yunchaokete - Federico Cina
10:00 Alexandr Bublik - Ben Shelton
10:00 Jan-lennard Struff - Carlos Alcaraz
10:00 Hanoi - Sanest Khanh Hoa
10:00 Ladomir (W) - Kryvbas (W)
10:00 Shakhtar Dn (W) - Vorskla (W)
10:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Maria Sakkari (W)
10:00 Jelena Ostapenko (W) - Ons Jabeur (W)
10:05 Dimitar Kuzmanov - Pierre-Hugues Herbert
10:05 Felipe Alves - Ugo Blanchet
10:05 Gabriel Debru - Valentin Vacherot
10:10 Dimitar Kuzmanov - Pierre-Hugues Herbert
10:10 Felipe Meligeni Alves - Ugo Blanchet
10:10 Gabriel Debru - Valentin Vacherot
10:30 Gabriel Diallo - Orlando Luz
10:30 Hendrik Jebens - Hugo Dellien
10:30 Tatsuma Ito - Marco Cecchinato
11:00 Suwon Sonicboom - Jeonju Egis
11:00 Krylia Sovetov - Krasnodar
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:30 Daniil Medvedev - Sebastian Korda
11:30 Benjamin Bonzi - Pablo Llamas Ruiz
11:30 Benjamin Bonzi - Pablo Llamas Ruiz
11:30 Hamad Medjedovic - Laurent Lokoli
11:30 Hamad Medjedovic - Laurent Lokoli
11:30 Mikhail Kukushkin - Mathias Bourgue
11:30 Mikhail Kukushkin - Mathias Bourgue
11:30 Uruguay U16 - Sweden U16
11:30 Iga Swiatek (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
11:30 Katarzyna Kawa (W) - Zeynep Sonmez (W)
11:30 Katie Volynets (W) - Olivia Gadecki (W)
12:00 Jiri Lehecka - Thiago Monteiro
12:00 Jesper De Jong - Petr Nouza
12:00 Lucas Miedler - Francesco Passaro
12:30 Nika (W) - UMMC Yekaterinburg (W)
12:35 Zhejiang Golden Bulls - Shanghai Sharks
13:00 Uralmash - Zenit
13:00 Clement Chidekh - Facundo Bagnis
13:00 Clement Chidekh - Facundo Bagnis
13:00 Gregoire Barrere - Otto Virtanen
13:00 Corvinul - Selimbar
13:00 Czech Republic U18 - Kazakhstan U18
13:00 Clara Burel (W) - Elsa Jacquemot (W)
13:00 Lauren Davis (W) - Fiona Ferro (W)
13:00 Saisai (W) / Wang (W) - Stefani (W) / Schuurs (W)
13:15 Rubin - Ural
13:30 Mirra Andreeva (W) - Jasmine Paolini (W)
14:00 Jakub Mensik - Felix Auger-Aliassime
14:00 Panthers (W) - Dynamo Kiev (W)
14:00 Zhytlobud-1 (W) - Kolos Kovalivka (W)
14:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Watson (W) / Xu (W)
14:30 Guido Ivan Justo - Emilio Gomez
14:30 Kaichi Uchida - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
14:30 Wilson Leite - Leonardo Aboian
14:30 Anastasia Zakharova (W) - Celine Naef (W)
14:30 Anshba (W) / Detiuc (W) - Emma (W) / Leonard (W)
14:30 Lois Boisson (W) - Varvara Gracheva (W)
14:30 Zvonareva (W) / Andreeva (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
15:00 Indonesia U-23 - Uzbekistan U-23
15:00 Cameron Norrie - Casper Ruud
15:00 Rafael Nadal - Pedro Cachin
15:00 Kolkata Knight Riders - Delhi Daredevils
15:00 Cori Gauff (W) - Madison Keys (W)
15:30 Petrolul - Botosani
15:30 Sochi - Fakel
15:30 Latvia U18 - Norway U18
15:45 CSKA 1948 - Arda
16:00 Daniel Dutra da Silva - Igor Gimenez
16:00 Polissya - Vorskla
16:00 Zira - Araz-Naxcivan
16:00 Linz-Steg (W) - TI-Volley (W)
16:30 Mura - Aluminij
16:30 Sara Bejlek (W) - Elena Rybakina (W)
16:30 Yulia Putintseva (W) - Dariya Kasatkina (W)
16:50 Zalgiris - Mazeikiai
17:00 Darussafaka - Anadolu Efes
17:00 Athletic Constanta - Sibiu
17:00 Dinamo Bucuresti - Rapid Bucuresti
17:00 Timisoara - Craiova
17:00 Valcea - Galati
17:00 Podcetrtek - Triglav Kranj
17:00 Rogaska - Hopsi Polzela
17:00 Balkan - CSKA Sofia
17:00 Chernomorets - Levski
17:00 Rilski Sportist - Shumen
17:00 Spartak Pleven - Cherno More
17:00 Cleopatra - Pharco
17:00 Azoty-Pulawy - MKS Kalisz
17:30 Deac - Berettyoujfalu
17:30 Nyiregyhaza - Kecskemet
17:45 RCH-Pinguins - DSS/Kinheim
17:45 Rostov - Orenburg
18:00 Al Kuwait - Al Manama
18:00 Brommapojkarna - Goeteborg
18:00 Elfsborg - Sirius
18:00 Mjaellby - Kalmar
18:00 Flavio Cobolli - Karen Khachanov
18:00 Ergi Kirkin - Adolfo Daniel Vallejo
18:00 Luis Felipe Miguel - Gonzalo Villanueva
18:00 Puszcza - Korona Kielce
18:00 Hapoel Beer Sheva - Bnei Sakhnin
18:00 Fatih Karagumruk - Antalyaspor
18:00 Trelleborg - Degerfors
18:00 Silkeborg - Midtjylland
18:10 Hammarby - Vasteras
18:15 Beroe - Etar
18:30 Japan U-23 - Iraq U-23
18:30 Rapid Bucuresti - U Craiova
18:30 Hapoel Haifa - Maccabi Haifa
18:30 Skelleftea - Rogle
19:00 Jannik Sinner - Pavel Kotov
19:00 Emmen - Helmond Sport
19:00 Jong Utrecht - Den Haag
19:00 Cantolao - Binacional
19:00 Racing de Montevideo - Fenix M
19:00 Valur - Fram
19:30 Luciano Emanuel Ambrogi - Murkel Alejandro Dellien Velasco
19:30 Racing de Ferrol - Mirandes
19:45 Dunkerque - Auxerre
19:45 Genoa - Cagliari
20:00 Preston - Leicester City
20:00 Nimes - Red Star
20:00 Barcelona - Valencia
20:15 Estrela - Farense
20:15 Fylkir - Stjarnan