19:25 Wilson Leite - Leonardo Aboian
19:30 Sacachispas - Villa Dalmine
19:30 Racing de Ferrol - Mirandes
19:30 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces
19:45 Flavio Cobolli - Karen Khachanov
19:45 Dunkerque - Auxerre
19:45 Genoa - Cagliari
20:00 Luis Felipe Miguel - Gonzalo Villanueva
20:00 Preston - Leicester City
20:00 Nimes - Red Star
20:00 Shamrock Rovers - Drogheda Utd
20:00 Barcelona - Valencia
20:10 Ergi Kirkin - Adolfo Daniel Vallejo
20:10 Luciano Emanuel Ambrogi - Murkel Alejandro Dellien Velasco
20:10 Toros del Valle - Piratas de Bogota
20:15 Estrela - Farense
20:15 Fylkir - Stjarnan
21:00 Juan Carlos Prado Angelo - Jose Pereira
21:00 Danielle Collins (W) - Aryna Sabalenka (W)
21:30 Luciano Emanuel Ambrogi - Murkel Velasco
21:30 San Marcos - Carlos Stein
22:00 Peru U20 (W) - Venezuela U20 (W)
22:30 Juan Bautista Torres - Guilherme Clezar
22:30 Karue Sell - Gabriel Decamps
22:30 Karue Sell - Gabriel Decamps
23:00 Cape Breton Eagles - Baie-Comeau Drakkar
23:00 Portmore United - Arnett Gardens
23:00 Paysandu - Botafogo-SP
23:30 Mirassol - Ceara
23:30 Araraquara (W) - Sodie Mesquita (W)
23:35 Baltimore - NY Yankees
23:40 Detroit - Saint-Louis
23:40 Miami - Washington
00:00 North Bay Battalion - Oshawa Generals
00:00 Florida - Tampa Bay
00:00 Penarol - River Plate M
00:00 Sao Paolo - Palmeiras
00:00 Queretaro (W) - Atlas (W)
00:00 Toluca (W) - Tijuana (W)
00:05 Saginaw Spirit - London Knights
00:07 Toronto - Kansas City
00:10 NY Mets - Chi Cubs
00:30 Miami - Boston
00:30 Brazil U20 (W) - Colombia U20 (W)
00:40 Chi White Sox - Minnesota
00:40 Milwaukee - Tampa Bay
01:00 Cangrejeros de Santurce - Gigantes
01:00 Indios - Vaqueros
01:00 El Nacional - Delfin
01:00 WWE Raw
01:30 New Orleans - Oklahoma
01:30 Oklahoma - New Orleans
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Audax Italiano - Cobresal
01:40 Bucaros - Titanes
02:00 Cesar Vallejo - Sporting Cristal
02:00 Boca Juniors - Penarol
02:00 Tivoli Gardens - Waterhouse
02:00 UANL (W) - Necaxa (W)
02:06 Leon (W) - Santos Laguna (W)
02:30 Vegas - Dallas
02:38 LA Angels - Philadelphia
02:40 Arizona - LA Dodgers
02:40 Oakland - Pittsburgh
02:40 San Diego - Cincinnati
02:40 Seattle - Atlanta
03:00 Denver - LA Lakers
03:00 Portland Winterhawks - Prince George Cougars
03:00 Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico
03:00 Argentina U20 (W) - Paraguay U20 (W)
04:00 Alibek Kachmazov - Ricardas Berankis
04:00 Dane Sweeny - James Duckworth
04:00 Jiaji Wang - Omar Jasika
04:06 America (W) - Pachuca (W)
04:10 Juarez (W) - Monterrey (W)
05:30 Antoine Escoffier - Rio Noguchi
05:30 Egor Gerasimov - Beibit Zhukayev
05:30 Yi Zhou - Adam Walton
07:00 Li Tu - Mattia Bellucci
07:00 Mark Lajal - Jie Cui
07:00 Tristan Schoolkate - Denis Yevseyev
07:30 Challenger Series
08:30 Hiroki Moriya - Maxime Cressy
08:30 Lloyd Harris - Chak Lam Coleman Wong
08:30 Max Purcell - Brandon Holt
09:00 Andrea Pellegrino - Juan Manuel Cerundolo
09:00 Gabriel Diallo - Hugo Dellien
09:00 Shintaro Mochizuki - Marco Cecchinato
09:00 Astra Sharma (W) - Emiliana Arango (W)
09:00 Carole Monnet (W) - Selena Janicijevic (W)
09:00 Chloe Paquet (W) - Renata Zarazua (W)
09:00 Jessika Ponchet (W) - Anna Blinkova (W)
09:00 Polina Kudermetova (W) - Daria Saville (W)
09:00 Taylah Preston (W) - Kristina Mladenovic (W)
09:10 Andrea Pellegrino - Juan Cerundolo
09:10 Gabriel Diallo - Hugo Dellien
09:10 Shintaro Mochizuki - Marco Cecchinato
09:30 MODUS Super Series
10:00 Andrey Rublev - Tallon Griekspoor
10:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Pavlasek / Behar
10:00 Daniil Medvedev - Alexandr Bublik
10:00 Zhang / Karatsev - Gonzalez / Roger-Vasselin
10:00 Yu Hsiou Hsu - Yan Bai
10:00 Fortis - Abahani
10:00 2024 World Championships
10:00 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W)
10:10 ATP. Madrid
10:10 Felipe Alves - Dimitar Kuzmanov
10:10 Hamad Medjedovic - Valentin Vacherot
10:10 Mikhail Kukushkin - Pablo Llamas Ruiz
10:10 WTA. Madrid
10:30 / - Miedler / Erler
10:30 Alexandre Muller - Christian Garin
10:30 Jesper De Jong - Francesco Passaro
10:30 Marcos Giron - Jaume Munar
10:30 Ukraine - China
10:40 Jesper De Jong - Francesco Passaro
11:00 Barrientos / Mies - Molteni / Peers
11:00 Juan Varillas - Yoshihito Nishioka
11:00 Shandong Taishan - Nantong Zhiyun
11:00 Bangladesh (W) - India (W)
11:30 Hubert Hurkacz - Taylor Fritz
11:30 Krajicek / Dodig - Hassan / Shelbayh
11:30 Mahut / Olivetti - Salisbury / Skupski
11:30 Gregoire Barrere - Facundo Bagnis
11:30 Daejeon Citizen - Gimcheon Sangmu
11:30 Suwon - Seoul
11:30 Slovenia - Romania
11:30 Iga Swiatek (W) - Beatriz Haddad Maia (W)
11:30 Mertens (W) / Shuvey (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
12:00 / - Coria / Ugo Carabelli
12:00 / - Zeballos / Arias
12:00 Cornea / Arribage - Jacq / Debru
12:00 Harold Mayot - Richard Gasquet
12:00 Heliovaara / Patten - Martinez / Martos Gornes
12:00 Luis Miguel Saraiva - Gonzalo Villanueva
12:00 Hsinchu Jko Lioneers - Fubon Braves
12:00 Norway U18 - Slovakia U18
12:00 Olmos (W) / Panova (W) - Haverlag (W) / Naef (W)
12:30 De Minaur / Popyrin - Glasspool / Rojer
12:30 Thiago Tirante - Luciano Darderi
12:35 Tianjin TEDA - Beijing Guoan
13:00 Agdash - Qusar
13:00 Shafa - Dynamo
13:00 Francisco Cerundolo - Alexander Zverev
13:00 Gille / Vliegen - Tsitsipas / Tsitsipas
13:00 Griekspoor / Koolhof - Granollers / Zeballos
13:00 Nedovyesov / Escobar - Ram / Melo
13:00 Jebens / Frantzen - Stevens / Cacic
13:00 Rodina - Tyumen
13:00 Meizhou Hakka - Qingdao Youth Island
13:00 Zhejiang Greentown - Henan
13:00 Switzerland U18 - Sweden U18