23:30 Sampaio (W) - Corinthians (W)
23:35 Baltimore - Toronto
23:40 Detroit - Miami
23:40 Corsarios de Cartagena - Cimarrones
00:00 Washington Mystics (W) - New York Liberty (W)
00:00 Drummondville - Baie-Comeau Drakkar
00:00 Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar
00:00 Monterrey - Cruz Azul
00:00 Florida - Boston
00:00 Adirondack Thunder - Norfolk
00:00 North Carolina - Loudoun United
00:00 Boston (W) - Montreal (W)
00:10 Boston - Tampa Bay
00:15 Ituano (W) - Blumenau (W)
00:20 Atlanta - Chi Cubs
00:30 Connecticut Sun (W) - Indiana Fever (W)
00:40 Chi White Sox - Washington
00:40 Milwaukee - Pittsburgh
00:40 Minnesota - NY Yankees
01:00 New York - Indiana
01:00 Ameliano - Rayo Zuliano
01:00 Defensa y Justicia - Ind Medellin
01:00 ???????? ?? ?????? - Indios de Mayaguez
01:00 Aguada - Indios
01:00 Cangrejeros - Quebradillas
01:00 Cangrejeros de Santurce - Piratas
01:00 Gigantes - Atleticos
01:00 Gigantes de Carolina - ??? ??????
01:00 Regatas - San Lorenzo
01:00 Brazil (W) - Canada (W)
01:00 WWE NXT
01:05 Texas - Cleveland
01:10 Houston - Oakland
01:30 Corinthians - Argentinos Juniors
01:30 River Plate - Libertad
01:30 Union Santa Fe - Comunicaciones
01:30 Botafogo-SP - Chapecoense
01:30 Coritiba - Guarani
01:40 Bucaros Bucaramanga - Caribbean Storm
02:00 Mexico - Puebla
02:00 Solomon Warriors - Rewa
02:30 Edmonton - Vancouver
02:38 LA Angels - Saint-Louis
02:40 Arizona - Cincinnati
02:40 San Diego - Colorado
02:40 Seattle - Kansas City
02:45 San Francisco - LA Dodgers
03:00 Las Vegas Aces (W) - Phoenix Mercury (W)
03:00 Seattle Storm (W) - Minnesota Lynx (W)
03:00 Millonarios - Palestino
03:00 Nacional Potosi - Sportivo Trinidense
03:00 Moose Jaw Warriors - Portland Winterhawks
03:30 Denver - Minnesota
04:00 Blake Ellis - Colin Sinclair
04:00 Lee K./Yin B. S. - Matuszewski P./Romios M. C.
04:00 Li Tu - Arthur Fery
04:00 Thailand Open
05:00 Ramkukhar Ramanathan - James Duckworth
05:30 Ji Sung Nam - Adam Walton
06:00 Puttergill C./Stalder R. - Ayeni A./Statham J. R.
06:00 Yu Hsiou Hsu - Rio Noguchi
06:00 Changnyeong (W) - Suwon (W)
06:00 Gyeongju (W) - Seoul (W)
06:00 Incheon Hyundai Steel (W) - Boeun Sangmu (W)
06:00 Sejong Sportstoto (W) - Hwacheon (W)
07:00 Blake Ellis - Seong Chan Hong
07:00 Max Purcell - Remy Bertola
07:30 Antoine Escoffier - Ricardas Berankis
07:30 Shimizu Y./Trotter J. K. - Y.Chung/T.-L.Wu
08:00 French Open
08:30 Ho R./Nam Ji S. - Fery A./Paris J.
08:30 Illya Marchenko - Evgeny Donskoy
08:30 Gwangju - Ulsan Hyundai
08:30 Bucheon - Ansan Greeners
08:30 Chungnam Asan - Gimpo
08:30 Jeonnam Dragons - Seongnam
08:30 Bay Hawks - Franklin Bulls
08:30 WTT Youth Contender Platja D'aro
09:30 Botic Van de Zandschulp - Quentin Halys
09:30 Juncheng Shang - Hugo Gaston
09:30 Sumit Nagal - Harold Mayot
09:30 San Miguel Beermen - Terrafirma Dyip
09:30 MODUS Super Series
09:30 Harriet Dart (W) - Katie Boulter (W)
10:00 Bayldon B./Sinclair C. - Bertola R./Ramanathan R.
10:00 Ellis B./Noguchi R. - Alcantara F. C./Rungkat C.
10:00 Felipe Meligeni Alves - Andrea Pellegrino
10:00 Ficovich / Boyer - Veldheer / Bergevi
10:00 Francesco Passaro - Daniel Elahi Galan
10:00 Martin Landaluce - Damir Dzumhur
10:00 Matteo Gigante - Francesco Maestrelli
10:00 Murkel Velasco - Mitchell Krueger
10:00 Oriol Roca Batalla - Tristan Lamasine
10:00 Thiago Seyboth - Emil Ruusuvuori
10:00 Alize Cornet (W) - Yulia Starodubtseva (W)
10:00 Anastasiya Soboleva (W) - Zeynep Sonmez (W)
10:00 Georgia Pedone (W) - Anna Karolina Schmiedlova (W)
10:00 Heather Watson (W) - Elsa Jacquemot (W)
10:10 ATP/ WTA Tour, Rome
10:45 Giro d'Italia
11:00 Bublik / Shelton - Cerundolo / Etcheverry
11:00 C.Hsieh/T.Yang - T.Matsui/K.Uesugi
11:00 Constant Lestienne - Mpetshi Perricard
11:00 Dalibor Svrcina - Roman-Andres Burruchaga
11:00 Daniel Evans - Hugo Grenier
11:00 Lloyd Harris - Elias Ymer
11:00 Matteo Martineau - Aleksandar Kovacevic
11:00 Tristan Boyer - Jan Choinski
11:00 Albirex Niigata - Yokohama Marinos
11:00 Consadole Sapporo - Jubilo Iwata
11:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare
11:00 Machida Zelvia - Cerezo Osaka
11:00 Nagoya Grampus - Tokyo
11:00 Sagan Tosu - Kawasaki Frontale
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
11:00 Tokyo Verdy - Gamba Osaka
11:00 Vissel Kobe - Avispa Fukuoka
11:00 Anyang - Gyeongnam
11:00 Cheonan City - Seoul E-Land
11:00 Cheongju - Busan IPark
11:00 Diana Shnaider (W) - Greetje Minnen (W)
11:00 Saisai (W) / Wang (W) - Kudermetova (W) / Hao-ching (W)
11:30 Brandon Nakashima - Yoshihito Nishioka
11:30 David Goffin - Juan Varillas
11:30 Luca Nardi - Jeffrey-John Wolf
11:30 Oliver Crawford - Genaro Olivieri
11:30 Sho Shimabukuro - Clement Tabur
11:30 Valentin Vacherot - Nick Hardt
11:30 Yannick Hanfmann - Maximilian Marterer
11:30 Urawa Red Diamonds - Kyoto Sanga
11:30 Ajla Tomljanovic (W) - Renata Zarazua (W)
11:30 Anastasia Zakharova (W) - Diane Parry (W)
11:30 Jesika Maleckova (W) - Emiliana Arango (W)
11:30 Sloane Stephens (W) - Olivia Gadecki (W)
12:00 Taoyuan Pauian Pilots - New Taipei Kings
12:00 Elena-Gabriela Ruse (W) - Zhu Lin (W)
12:00 Iga Swiatek (W) - Madison Keys (W)
12:00 Jelena Ostapenko (W) - Aryna Sabalenka (W)
12:30 Arends / Middelkoop - Luz / King
12:30 Camilo Ugo Carabelli - Luciano Darderi
12:30 Gustavo Heide - Jaime Faria
12:30 Hsu Y. H./Huang T. - Delaney Ja./Purcell M.
12:30 Mackenzie McDonald - Roberto Bautista Agut
12:30 Patrick Kypson - Beibit Zhukayev
12:30 Stanislas Wawrinka - Bernabe Zapata Miralles
12:30 Vit Kopriva - Joris De Loore
12:30 TNT Tropang Giga - Rain or Shine
12:35 Liaoning Flying Leopards - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu
12:45 Tigers-KazATU (W) - Tomiris Almaty (W)
13:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Ram / Salisbury
13:00 Gijs Brouwer - Timofey Skatov
13:00 Valentin Royer - Aziz Dougaz
13:00 Vrbensky / Rikl - Duncan / Jones
13:00 Switzerland U18 - Austria U18
13:00 Daria Saville (W) - Kamilla Rakhimova (W)
13:00 Gauff (W) / Routliffe (W) - Siniakova (W) / Townsend (W)
13:00 Jule Niemeier (W) - Ankita Raina (W)
13:00 Nao Hibino (W) - Kristina Mladenovic (W)
13:00 Petra Martic (W) - Peyton Stearns (W)
13:00 Simona Halep (W) - Kessler McCartney (W)
13:30 Varvara Gracheva (W) - Katie Volynets (W)
13:30 WTT Youth Contender Platja D'aro
14:00 Alejandro Tabilo - Zhizhen Zhang
14:00 Alex Michelsen - Dennis Novak
14:00 Denis Yevseyev - Emilio Nava
14:00 Liutarevich / Vega Hernandez - Jecan / Kalovelonis
14:00 Pierre-Hugues Herbert - Taro Daniel
14:00 Stevens / Eysseric - Cash / Galloway
14:00 CIU - Tbilisi University
14:00 Iliauni - Armia
14:00 Tsmoki Minsk - Grodno 93
14:00 El Daklyeh - El Gouna
14:30 Crawford / Bybel - Safwat / Misolic
14:30 Dzumhur / Sabanov - Seggerman / Trhac
14:30 Hidalgo / Molchanov - Arneodo / Weissborn
14:30 Mies / Skupski - Jebens / Frantzen
14:30 Nedovyesov / Escobar - Balaji / Begemann
14:30 Negritu / Merino - Hardt / Taylor
14:30 Zizou Bergs - Aleksandar Kovacevic
14:30 Emma Navarro (W) - Lauren Davis (W)
14:30 Fiona Ferro (W) - Cristina Bucsa (W)
14:30 Khromacheva (W) / Danilina (W) - Wachaczyk (W) / Fomina (W)
14:30 Mertens (W) / Shuvey (W) - Saisai (W) / Wang (W)
14:30 Susan Bandecchi (W) - Mayar Sherif (W)
14:30 Zarazua (W) / Haverlag (W) - Martins (W) / Lechemia (W)
15:00 Slovakia U16 (W) - Finland U16 (W)
15:00 Rajasthan Royals - Punjab Kings
15:00 Focsani - CSM Ploiesti
15:00 Tobol - Aktobe
15:00 France (W) - Germany (W)
15:00 Aktobe (W) - Turan (W)
15:00 Feeder Cappadocia
15:20 Czech Republic - Denmark
15:20 Germany - Latvia
15:30 Added / Goldhoff - Domingues / Araujo
15:30 Albert Ramos Vinolas - Gregoire Barrere
15:30 Drzewiecki / Walkow - Harrison / Martin
15:30 Forejtek / Svrcina - Veldheer / Bergevi
15:30 Olivetti / Bhambri - Haase / Oswald
15:30 Ferencvaros - Dabas
15:30 Valmiera - Auda
15:30 Basket Kam (W) - Vardar (W)
16:00 Tatran Vsechovice - Strani
16:00 Hermassi (W) / Knani - Ouakaa / Lobanov
16:00 Gomez / Willis - Weis / Virgili
16:00 VRZ - Minsk
16:00 Anadolu Efes - Turk Telekom
16:00 Jonava - Rytas Vilnius
16:00 Al Ahli Amman - Al-Salt
16:00 Sahab - Al-Faisaly Amman
16:00 Shirak - Ararat
16:00 Lamia - Aris
16:30 Jelgava - RFS
16:50 Neptunas - Wolves
17:00 Popko / Zhukayev - Vale / Pereira
17:00 Schnaitter / Wallner - Kopriva / Duda
17:00 Marseille - Jadran Split
17:00 Pro Recco - Novi Beograd
17:00 Ludogorets - Botev Plovdiv
17:00 Vorskla - Shakhtar Donetsk
17:00 MSG - ASK Zemessardze/LSPA
17:00 Telavi - Kolkheti
17:00 Plzen - Karvina
17:00 Columbus Crew II - Orlando City B
17:00 Dunajska Streda (W) - Iuventa Michalovce (W)
17:00 Balkan - Chernomorets
17:00 Bosna Royal - Mladost MG
17:00 Al-Ahli Manama - Al-Shabab Manama
17:00 Al-Ahly Cairo - Al Mokawloon
17:00 Pharco - Baladiyet El Mahalla
17:00 Pyramids - Cleopatra
17:00 Randers - Viborg
17:00 Vejle - Lyngby
17:00 Piotrkow Trybunalski - Zaglebie
17:00 Proleter - Vranje
17:00 Gaziantep - Mersin
17:00 Mosonmagyarovar (W) - MTK Budapest (W)