01:30 Alianza Valledupar - Cruzeiro-MG
01:30 Ameliano - Danubio
01:30 Dallas - Memphis
01:40 Colorado - San Francisco
01:40 Toros del Valle - Caribbean Storm Islands
02:00 Cavalry - Vancouver
02:00 Cavalry - Vancouver Langley
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 San Carlos - Saprissa
02:30 Oklahoma - Dallas
02:30 Dallas - Colorado
03:00 Always Ready - Defensa y Justicia
03:00 Universitario - Atletico Junior
03:00 Santillan / Statham - Romios / Matuszewski
03:00 Liberia - Grecia
03:00 Orange County - Loudoun United
03:00 San Jose - Oakland Roots
03:00 San Jose Oruro - Oakland Roots
03:10 LA Dodgers - Miami
03:30 Japan - Italy
03:30 Sacramento Republic - Monterey Bay
04:00 Alibek Kachmazov - Seong-Chan Hong
04:00 Ji-sung / Niklas-Salminen - Zhe / ??
04:00 Ji-sung / Niklas-Salminen - Zhe / Mo
04:00 Purcell / Delaney - Donskoy / Gerasimov
05:30 Adam Walton - Alex Bolt
05:30 Brandon Holt - Philip Sekulic
06:15 Remy Bertola - Rigele Te
07:10 Ellis / Bayldon - Ramanathan / Ho
07:10 Wang / Zhou - Matsui / Uesugi
07:15 / - Romios / Matuszewski
08:00 Australia U19 (W) - Germany U19 (W)
08:30 Norway U19 (W) - Sweden U19 (W)
08:30 Saudi Smash
08:40 Cui / Te - McCabe / Jasika
08:40 Escoffier / Paris - Fajing / Alcantara
09:00 Dimitar Kuzmanov - Lukas Neumayer
09:00 Gerald Melzer - Roman-Andres Burruchaga
09:00 Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier
09:00 Mager / Dalla Valle - Sabanov / Sabanov
09:00 Martin Landaluce - Joel Josef Schwaerzler
09:00 Mathias Bourgue - Felix Gill
09:00 Oberleitner / Schwarzler - Oswald / Weissborn
09:00 European Youth Championships
09:05 Alex Molcan - Mathys Erhard
09:05 Clement Chidekh - Martin Damm
09:05 Giovanni Fonio - Geoffrey Blancaneaux
09:05 Jakub Paul - Enzo Couacaud
09:05 Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier
09:05 Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi
09:05 Leandro Riedi - Henri Squire
09:05 Marco Trungelliti - Nikiloz Basilashvili
09:05 Martin Krumich - Henrique Rocha
09:05 Mathias Bourgue - Felix Gill
09:05 Maxime Janvier - Toby-Alex Kodat
09:15 Havirov - Jesenik
09:30 Alex Molcan - Mathys Erhard
09:30 Barnat / Hrazdil - Drzewiecki / Walkow
09:30 Brown / King - Liutarevich / Vega Hernandez
09:30 Clement Chidekh - Martin Damm
09:30 Giovanni Fonio - Geoffrey Blancaneaux
09:30 Jakub Paul - Enzo Couacaud
09:30 Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi
09:30 Kaliyanda Poonacha / Chandrasekar - Bourgue / Grenier
09:30 Leandro Riedi - Henri Squire
09:30 Marco Trungelliti - Nikiloz Basilashvili
09:30 Martin Krumich - Henrique Rocha
09:30 Maxime Janvier - Toby-Alex Kodat
09:30 Oberleitner / Schwaerzler - Oswald / Weissborn
09:30 Paul / Jones - Vocel / Kodat
09:30 Rocha / Faria - Roca Batalla / Canas
09:30 Schnaitter / Wallner - Martos Gornes / Tsitsipas
09:30 Verbeek / Goransson - Stevenson / Bittoun Kouzmine
09:30 Malomerice - Litovel
09:40 MODUS Super Series
10:00 Jakub Mensik - Yannick Hanfmann
10:00 Luciano Darderi - Denis Shapovalov
10:00 Nuno Borges - Pedro Martinez
10:00 Yoshihito Nishioka - Sebastian Ofner
10:00 Zhizhen Zhang - Daniel Elahi Galan
10:00 Arends / Middelkoop - Giannessi / Romano
10:00 Marco Cecchinato - Franco Agamenone
10:00 Donna Vekic (W) - Lesia Tsurenko (W)
10:00 Elina Avanesyan (W) - Cristina Bucsa (W)
10:30 Blaze (W) - Western Storm (W)
10:30 South East Stars (W) - Northern Diamonds (W)
10:30 Sunrisers (W) - Southern Vipers (W)
10:30 Thunder (W) - Central Sparks (W)
11:00 Francisco Comesana - Juan Cerundolo
11:00 Kovalik / Zelenay - Jebens / Frantzen
11:00 Singapore U19 (W) - New Zealand U19 (W)
11:00 Metalurg Avtokomanda (W) - Vardar SCJS (W)
11:30 Alexander Shevchenko - Fabian Marozsan
11:30 Pavel Kotov - Alex Michelsen
11:30 Adrian Andreev - Andrea Pellegrino
11:30 Maks Kasnikowski - Nick Hardt
11:30 Gold Coast Utd - Moreton City
11:30 Latvia U19 (W) - Switzerland U19 (W)
11:30 Giro d'Italia
11:30 Preston Lions (W) - South Melbourne (W)
11:30 Ipswich Knights - Gold Coast Knights
11:30 Ipswich Knights (W) - Gold Coast Knights (W)
11:30 Diane Parry (W) - Anna Blinkova (W)
12:00 Dynamo - Agdash
12:00 Filip Misolic - Ugo Blanchet
12:00 Nikolas Sanchez Izquierdo - Rudolf Molleker
12:00 Players Championship 9
12:00 Naomi Osaka (W) - Clara Burel (W)
12:30 Otto Virtanen - Max Hans Rehberg
12:30 Seggerman / Trhac - Sachko / Diallo
12:30 Veldheer / Bergevi - Luz / Romboli
12:30 NorthPort Batang Pier - Terrafirma Dyip
12:35 Guangdong Southern Tigers - Liaoning Flying Leopards
13:00 / - Sabanov / Sabanov
13:00 Added / Sanchez - Balaji / Begemann
13:00 Ryan Nijboer - Federico Arnaboldi
13:00 Katerina Siniakova (W) - Nuria Brancaccio (W)
13:00 Petra Martic (W) - Mayar Sherif (W)
13:00 Zhu Lin (W) - Magda Linette (W)
13:30 Gomez / Willis - Jebavy / Damm
13:30 Kaliyanda Poonacha / Chandrasekar - Bourgue / Grenier
13:30 Lucas Pouille - Jan Choinski
13:30 Paul / Jones - Vocel / Kodat
13:30 Rocha / Faria - Roca Batalla / Canas
13:30 European Youth Championships
13:30 Sofia Kenin (W) - Lucia Bronzetti (W)
14:00 Hidalgo / Molchanov - Cerundolo / Burruchaga
14:00 Mena / Sakellaridis - Watanabe / Yuzuki
14:00 Villanueva / Britto - Aboian / Aboian
14:00 BCh - Stolica
14:00 Atyrau - Kairat
14:00 Tobol - Astana
14:00 Torpedo-2 - KPRF-2
14:00 Temp-Sumz-Revda - Zenit 2
14:00 Slovakia U19 (W) - Czech Republic U19 (W)
14:30 Hardt / Taylor - Galarneau / Kiger
14:30 Pellegrino / Agamenone - Harris / Mochizuki
14:30 Rottoli / Carboni - Stevens / Eysseric
14:30 Norway (W) U-17 - France (W) U-17
14:30 Hungary U19 (W) - Canada U19 (W)
14:30 Anastasia Potapova (W) - Wang Xiyu (W)
14:30 Nadia Podoroska (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
15:00 Barnat / Hrazdil - Drzewiecki / Walkow
15:00 Bogo / Tosetto - Kuzuhara / Zanellato
15:00 Dmitry Popko - Hernan Casanova
15:00 Jecan / Kalovelonis - Nouza / Rikl
15:00 Miedler / Erler - Martineau / Blanchet
15:00 Schnaitter / Wallner - Martos Gornes / Tsitsipas
15:00 Verbeek / Goransson - Stevenson / Bittoun Kouzmine
15:00 Alaniya - Rodina
15:00 Hyderabad - Lucknow Super Giants
15:00 Fakel - IrAero
15:00 Backa Topola - Radnicki 1923
15:00 Napredak - Partizan
15:00 Saudi Smash
15:15 Al-Gharafa - Al-Ahli Doha
15:15 Greece - Netherlands
15:30 Bzenec - Vsetin
15:30 Romania - Czech Republic
16:00 Matteo Gigante - Giulio Zeppieri
16:00 Carou / Lavallen - Roncadelli / Ambrogi
16:00 UVD-Dynamo - Viten
16:00 Elimai - Kyzylzhar
16:00 Ordabasy - Aktobe
16:00 Paide - Nomme Kalju
16:00 Torpedo-BelAZ - Isloch
16:00 Plzen (W) - Zora Olomouc (W)
16:00 Vrijednosnice - Skrljevo
16:00 ITU - Final Genchlik
16:00 Sassari (W) - Dossobuono (W)
16:30 Frenstat pod Radhostem - Vratimov
16:30 Leonardo Aboian - Santiago Rodriguez
16:50 Zalgiris - Juventus
17:00 Panathinaikos - Maccabi T-A
17:00 UNICS - Lokomotiv Kuban
17:00 Eidsvoll - Sandnes Ulf
17:00 Lysekloster - KFUM Oslo
17:00 Molde - Sarpsborg 08
17:00 Raufoss - Fredrikstad
17:00 Stabaek - Bryne
17:00 Vaalerenga - HamKam
17:00 Zrinjski - Borac Banja Luka
17:00 Chodov - NH Ostrava
17:00 Sibiu - Dinamo Bucuresti
17:00 Slovan Sala (W) - Iuventa Michalovce (W)
17:00 Chernomorets - Balkan
17:00 Decin - Usti nad Labem
17:00 Al Riffa - Al-Ahli Manama
17:00 Al-Muharraq - East Riffa
17:00 Al-Shabab Manama - Khalidiya
17:00 CSKA Moscow - Permskie Medvedi
17:00 Vojvodina - Cukaricki
17:00 Poland U19 (W) - Finland U19 (W)
17:10 KPK Mella/Tallinna SK (W) - Arukula/Mistra (W)
17:30 Nicolas Alvarez - Gonzalo Bueno
17:30 Chemnitz - Braunschweig
17:30 Rostock - Crailsheim
17:30 Wuerzburg - Heidelberg
17:30 Skriveri - Ogre
17:30 Sweden (W) U-17 - England (W) U-17
17:30 Dynamo Makhachkala - Khimki
17:30 Rapid Bucuresti - Athletic Constanta
17:30 Podcetrtek - Helios Suns
17:30 Mladost Lucani - Crvena Zvezda
17:30 Denmark U19 (W) - Italy U19 (W)
17:30 Basket Kam (W) - Kriva Palanka (W)
17:30 Pontinia (W) - Erice (W)
17:35 Pittsburgh - LA Angels
17:45 Brugge - Fiorentina
17:45 Regensburg - Heidenheim
18:00 AS Monaco - Fenerbahce
18:00 Daniel Evans - Fabio Fognini
18:00 Juan Bautista Torres - Alvaro-Guillen Meza
18:00 Popko / Boscardin Dias - Vicente De Araujo / Vidaller Ranciaro
18:00 Siroki - Bosna Royal
18:00 Frankfurt - Jena
18:00 Pelister - Rabotnicki
18:00 Mladost NP (W) - Vojvodina (W)
18:00 Napredak (W) - Nis (W)
18:00 Radnicki (W) - Bekament (W)
18:05 Philadelphia - Toronto
18:05 Levanger FK - Viking
18:10 Cleveland - Detroit
18:15 Saint-Louis - NY Mets
18:30 Fatih Karagumruk - Trabzonspor
18:30 FCI Tallinn - Viimsi
18:30 Levadia - Viimsi
18:30 Giessen - Karlsruhe Lions
18:30 PAOK (W) - Aesx Pylaias (W)
18:30 Brixen (W) - Salerno (W)
18:30 Mezzocorona (W) - Padova (W)
18:45 Neman - Dinamo Minsk
19:00 Mena / Sakellaridis - Aboian / Aboian
19:00 Alba Berlin - Bonn
19:00 Ludwigsburg - Bayern Munich
19:00 Italy U19 - Spain U19
19:00 Borac - Mladost MG
19:00 Breidablik (W) - Stjarnan (W)
19:00 FH Hafnarfjordur (W) - Throttur (W)
19:00 Keflavik (W) - Valur (W)
19:00 Faroe Islands - North Macedonia
19:05 Arsenal de Sarandi - Rio Cuarto
19:10 Kansas City - Milwaukee
19:20 Chi Cubs - San Diego